سیاه قلم های مجتبی ستوده

تخلص ادبی " خاتون نویس"

تخلص ادبی " خاتون نویس"

سیاه قلم های مجتبی ستوده

یاران همراه :

مزرعه من سال هاست پا بر جاست
در چهار فصل سال

خاتون نویس در چهارمین روز از نخستین ماه چهارمین فصل سال زاده شد
نامش مجتبی گذاشتند
شعر که نه سیاه هایش را سال هاست اینجا مینگارد و دفتر پاره های دلش
خاتونی دارد
به بزرگی و مهربانی تمام عشق ها
خاتونِ مجتبی حریم امن خاتون نوییس است
نباشد خاتون نویسی نیست .

مدتیست اسباب کشی کرده ایم از ( http://sotoudeh.blogfa.com ) به این سرا
در این سرا هستیم نامعلوم
و عشقمان
بی تاااااست
تا ندارد ....


قدومتان بر تیام مجتبی

آخرین نظرات
پیوندها
  Investment SamCo
 Samaram Investment Consultants Co


گروه اقتصادی ساماکو


( نمودار روزانه قیمت اونس جهانی )

به استحضار می­رساند، دپارتمان "تهاتر وجوه" این شرکت، با بهره‌گیری از کارشناسان با تجربه و شبکه گسترده‌ای از دفاتر و متخصصین توانمند و با ایجاد بازار مجازی از متقاضیان (اعضای تهاتر)، به ارائه خدمات تهاتری و تهیه وجوه مورد نیاز اعضای تهاتر می­پردازد.

 خدمات تهاتر برمبنای پایاپای نمودن اسناد بازرگانی و مطالبات دیون خارجی شرکت‌های ایرانی و صرفا با طرفیت شرکت‌های معتبر و ترجیحا در قراردادهای بلند مدت شکل گرفته و بدین جهت فعالیت تهاتر منتج به کاهش هزینه‌ها به نفع کاربران و مشتریان نسبت به عرف جاری در صرافی‌ها می‌شود؛ بر این اساس بدینوسیله شرح خدمات قابل ارائه توسط این شرکت به شرح ذیل به ارایه می‌گردد.

 

·         جابجایی و تامین وجوه ارزی؛ جابجایی وجوه بین بانکهای خارجی شامل بانکهای تحریمی و غیرتحریمی و نیز تامین وجوه مورد نیاز شرکت‌های ایرانی جهت واریز به حساب تامین کنندگان خارجی (ارسال حواله) در بانکهای تحریم شده و غیر تحریمی با کارمزد 3/. % (سه در هزار کارمزد تامین وجوه)

 

·         کارگزاری حواله‌های ارزی منشا داخلی

 

·         ارائه حساب ارزی در بانکهای خارجی؛ خدمات حساب اجارهای

ü         امارات متحده عربی (دبی): نرخ کارمزد 5/. % (پنج دهم درصد)

ü         مالزی: نرخ کارمزد 5/. %  (پنج صدم درصد)

ü         ترکیه: نرخ کارمزد 5/. % (پنج دهم درصد)

 

·         تخصیص سود به منابع مازاد ارزی در بانک­های خارجی؛

در صورت قرار گرفتن مازاد منابع ارزی یا سپرده بصورت ثابت (در مدتی پیش تعیین شده) در اختیار این شرکت، امکان تخصیص سود با نرخ 8% (هشت درصد) الی 12% (دوازده درصد) سالیانه وجود دارد. محدودیتی در حجم منابع ارزی قابل دریافت وجود ندارد.

·         نکته: تضامین قابل ارائه، اسناد تضمین ریالی شامل چک و سفته و در صورت نیاز وثائق ملکی و ضمانت نامه­ بانکی می­باشد، هزینه‌های مترتب بر صدور اسناد مزبور بر اساس صورتحساب معتبر محاسبه می‌گردد.

·         گشایش و پذیرش اعتبار اسنادی بر مبنی ارز آزاد؛ پس از توافق خریدار و فروشنده جهت صادرات (یا واردات) کالا، امکان ارایه خدمات پذیرش (یا گشایش) اعتبار اسنادی آزاد (بر اساس ارز آزاد و در بانک­های خارجی) جهت استفاده از مزایای آن (L/C) فراهم می­باشد.

 

·         تامین مالی خریداران خارجی کالا­های صادراتی ایران؛ درصورت استفاده از اعتبار اسنادی خارجی جهت فروش کالای صادراتی امکان تامین مالی کوتاه مدت خریداران خارجی کالای ایرانی فراهم می‌باشد.

 

·         خدمات تسهیل صادرات؛ در صورت توافق خریدار و فروشنده امکان خرید نقدی محموله از صادر کننده (فروشنده) در محل تولید (EXW) و تحویل آن طبق شرایط توافق شده به خریدار خارجی فراهم است.

 

·         تامین ضمانتنامه‌های (خارجی)؛ امکان صدور ضمانتنامه‌های  بین‌المللی ارزی شرکت در مناقصات بین‌المللی، حسن انجام کار، تعهدات پرداخت.

 

·         تامین منابع ارزی (فاینانس)؛ امکان تامین اعتبار به‌ میزان پنج برابر میانگین مانده روزانه سپرده نزد حساب‌های این شرکت در مدت زمان حداقلی پیش تعیین شده، با نرخ سود 11% (یازده درصد) سالیانه، فراهم می­باشد.

 

·         خدمات حساب اسکرو (Escrow Account)؛ این خدمت جهت ایجاد امنیت مبادلات مالی قراردادها، بر اساس مستندات و توافقات طرفین با حکمیت مطمئن ارائه می‌گردد.

 

·         مشاوره و خدمات حقوقی در حوزه تجارت و بانکداری خارجی؛ ارائه خدمات حقوقی، رفع مشکلات و مدیریت ریسک در مراودات تجاری و مالی خارجی.

 

            خدمات مذکور به صورت موردی با نرخ مناسب توافقی در زمان ارائه خدمت و همچنین در قالب قرارداد (بلند مدت یا کوتاه مدت) که متضمن خدمات کارگزاری به نفع آن شرکت است، قابل ارائه بوده که در این حالت هزینه‌های تسعیر و جابجایی وجوه با توجه به درخواست کارفرما و بر اساس حداقل فاکتورهای رسمی بانک‌های خارجی و هزینه کارگزاری حداقلی (کمتر از نیم درصد) محاسبه و طی نامه‌ای اعلام می‌گردد.

 

شایان ذکر است شرکت‌های تابعه صندوق کارکنان نفت مانند نفت سپاهان، مهندسی صنایع و ساختمان نفت، هواپیمایی نفت و ... بیش از یکسال است که با این شرکت همکاری دارند.Mobile :  +98 9134133103
E-Mail: sotoudeh@iibc.ir
E-Mail: samaramco@Gmail.com

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.